Vyhledat
0
Nákupní košík

FrePro - Provonění interiérů

Vůně do interiérů

FRE-PRO je oficiální autorizovaná značka, která v Evropě prezentuje řadu výrobků společnosti FRESHPRODUCTS, LLC z USA – lídra mezi výrobci vysoce kvalitních produktů určených pro profesionální sféru k efektivnímu a zdravotně nezávadnému provonění interiérů. Výrobky FrePro jsou vyvinuty na základě EcoFresh technologie.

Které konkrétní produkty do řady FRE-PRO patří?

Vonná sítka Wave, Wave 2.0 a Remind Air 60 pro pisoáry, závěsky Bowl Clip pro provonění dámských toalet, závěsky HANG TAG a REMIND AIR CURVE pro mnohoúčelové decentní provonění menších prostorů. Dále pak inovovaný osvěžovač Easy FRESH 2.0 – hračička pro osvěžení a provonění vzduchu na principu fyzikálních zákonů vzduchového proudění, a P-SHILED, geniálně konstruovaná absorbční a neutralizační podlahová podložka k pisoárům a toaletám.

Dokonalost spočívá v maličkostech

Interiérové vůně, o nichž se výše zmiňujeme, jsou na český trh dodávány již několik let. Zejména sítka Wave, závěsky Bowl Clip a Hang Tag. Je potěšující, že i přes novou konkurenci od výrobce z cizích i domácích zdrojů jsou stále velmi úspěšné a jejich obliba i prodej neustále vzrůstá. Tyto geniální osvěžovače jsou vyvinuty na bázi gelu, vonných esencí a sušené pryskyřice. Víceúčelová vonná závěska Remind Air Curve a sítko Wave2.0, jsou navíc opatřeny jednoduchým kalendářem, s jehož pomocí lze snadno označit plánované datum doporučené výměny použitého produktu za produkt nový.

V jakých vůních lze FRE-PRO momentálně získat?

Každý z produktů se vždy vyrábí v několika vonných variantách, z nichž každá má přidělenu příjemnou pastelovou barvu, a podle kterých se pro klienta dále dělí na více koncentrované a méně koncentrované. Méně koncentrované samozřejmě neznamená méně kvalitní. Jednotlivé interiérové vůně FRE -PRO jsou momentálně v Evropě distribuovány v 4 - 6 vonných variantách. U spotřebitelů je nejoblíbenější MANGO a KVĚT BAVLNY (COTTON BLOSSOM), obě vůně jsou vhodné jak na toalety, tak i do běžně obývaných interiérů. Pokud si přejete vůni co nejintenzivnější, měli byste volit parfém HONEY SUCKLE – med, bylinky

Závěrem

S produkty FRE-PRO se můžete v současné době setkat v 16 zemích Evropy. Jsou dováženy a distribuovány přímo od výrobce z amerického Ohia.